BAŞKAN GÜVEN'İN MİRAÇ KANDİLİ KUTLAMA MESAJI
 • Haber Tarihi: 03-05-2016

  BAŞKAN GÜVEN’İN MİRAÇ KANDİLİ KUTLAMA MESAJI

  Kozaklı Belediye Başkanı Sayın Celalettin GÜVEN, Miraç Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

  Başkan Güven mesajında; “Miraç; Peygamberimizin Cenab-ı Allah’ın yüksek huzuruna kabulüdür ve O’nun şahsında insanlığın önüne açılan sınırsız bir yükselişidir. İçinde birçok ilahi feyz ve bereketi barındıran Miraç Kandili’ni bir kez daha karşılamanın mutluluğunu yaşamaktayız.


  Bu gecede Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed’e (S.A.V.) vahyedilen, insanları mutluluğa götürecek prensipleri hatırlamak ve günlük yaşantımızda da hayata geçirmek lazımdır. Gönüllerimizin müstesna bir coşku yaşadığı bu gecede, bu kutlu yolculuğun anlamını kavramaya, insan olarak vazifelerimizi yerine getirmeye çalışarak bu gece vesilesiyle devletimizin bekası ve bütün insanlığın huzur ve mutluluğu için dua etmeliyiz.

  Miraç’ın gönül dünyamızı bulandıran tüm kötü hasletlerden bizleri arındırmasını; iç huzurumuzu, muhabbet ve kardeşliğimizi bu kutlu gecenin hürmetine daim kılmasını ve bu mübarek gecenin yüreklerimize ebedi bir diriliş getirmesini diliyorum.

  Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kozaklılı hemşerilerimin ve İslam Aleminin Miraç Kandili’ni kutlar, bu gecede yapılan duaların İslam aleminin kardeşlik ,birlik , dirlik ve beraberliğine katkıda bulunmasını temenni ederim” dedi.