BELEDİYE BAŞKANI GÜVEN'İN YENİ YIL MESAJI
 • Haber Tarihi: 30-12-2015

               

               Kozaklı Belediye Başkanı Sayın Celalettin GÜVEN yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Güven, mesajında şu ifadelere yer verdi:


              "Kozaklı  için  birçok  sorunu  çözüme  kavuşturduğumuz  bir  yılı  geride  bırakırken  yeni hizmetler ve yeni çalışmalarla,  yoğun  bir şekilde  geçecek  2016 yılına heyecanla hazırlanıyoruz. 2015  yılında  olduğu  gibi  2016  yılında da  Kozaklı’mızın  ekonomik  ve  sosyal  gelişimine katkı sağlayarak, vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek ve uygulanacak projelerle Kozaklı’yı Türkiye’de örnek gösterilecek marka bir kent haline getirmek için çalışacağız.
   

                2016  yılı  Kozaklı için  hep  hayalini  kurduğumuz  kadim  şehir   kültürü  ile modern kent kimliğini birleştirmeye başladığı bir yıl olacak.  Kozaklı  Belediyesi olarak yeni yılda halkımızın da desteğiyle  üzerinde  çalıştığımız  projeleri  bir bir  hayata  geçirerek  gelip  görüldüğünde hayran kalınacak Kozaklı’yı oluşturma yolunda adımlar atmaya devam edeceğiz.
   

                Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılınızı tebrik eder, 2016 yılının ülkemiz, ilçemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını yüce Rabbimizden niyaz ederim."