Başkan Güven Yeniden Aday
 • Haber Tarihi: 28-11-2018

  Kozaklı Belediye Başkanımız Celalettin GÜVEN, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi için Milliyetçi Hareket Partisi'nden adaylık başvurusunu yaptı.

  2014 yılından bu yana Kozaklı Belediye Başkanı olarak görev yapan Sayın Celalettin GÜVEN başvuru esnasında kendisine destek verenlere bir konuşma yaptı.

  ‘’Öncelikle bugün burada bizimle birlikte bulunan ve kalbi her daim Kozaklı aşkı ile atan herkese teşekkür ediyorum. 2014 yılından bu yana Kozaklı tarihinin en büyük yatırımlarını aldı. Kısaca hizmetlerden bazılarını hatırlayacak olursak; Yeni Merkez Cami, Yeni Hükümet Konağı, Kozaklının geleceği havuz sistemi, kanalizasyon ve alt yapı, Topaklı-Kozaklı yolu, Kozturtaş Isıtma sistemi abone sayısı 1500 den 3000 aboneye çıkmıştır. Kozaklı Meslek Yüksek Okulu açılmıştır, çevre düzenlemesi, ışıklandırma, 8 km asfalt ve 8 km kilitli parke taş döşemesi ile 2500 imza toplanarak Kozaklı Devlet Hastane yapımı için müracaatı yapılmıştır. Bunun yanında yeni bir garaj binası yapılmış olup 10 adet araç (Kepçe, Otobüs, Yol Süpürme Aracı, Ambulans, Minibüs vb. ) alınmıştır. Bu çalışmalar Devlet Yatırımı, Kozaklı Halkımızın ve Belediyemizin imkanları ile yapılmıştır.

  Bu süre zarfında Projelerimizi hayata geçirirken dürüst, güvenilir, şeffaf ve hesap verilebilir olacağımızı söyledik diyen Başkan GÜVEN; Kozaklımızın hak ettiği hizmeti vermek için gece gündüz demeden çalışıtık. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana ayrıştırıcı değil birleştirici olacağımızı söyledik. Yoğun çalışmalar ve Kozaklı halkmızın desteği ile projelerimizi gerçekleştirdik.

  Bütün bu çalışmalarda bizimle birlikte gayret sarf eden, canı gönülden çalışan ve her daim yanımızda olan herkese yürekten teşekkür eder, marka bir ilçe olma azmiyle Kozaklımıza daha nice güzellikler katmaya devam etme dileklerimle saygılar sunuyorum’’ dedi.