GÜNCEL HABERLER
  • Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven’in modern, çağdaş ve kent dokusuna uygun olarak hayata geçirdiği Kapalı Pazar Yeri Projesi, esnaf ve vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Kozaklı halkının modern yaşam alanlarına kavuşmalarını sağlayacak projelerimizin önemli bir unsuru olan Kapalı Pazar Yeri ... Haberin Devamı..

  • Kozaklı Jeotermal Su Dağıtım Hattı Projesi Tamamlandı    Kozaklının geleceğini belirleyen; kaplıca bölgesinde çıkarılan doğal sıcak suyun korunması için Kozaklı Belediyesi, Nevşehir İl Özel İdare Müdürlüğü ve KOZTEB ile birlikte yapılan çalışmalar tamamlandı.   ... Haberin Devamı..

  • KOZAKLI MESLEK YÜKSEK OKULUMUZ EĞİTİM-ÖĞRETİME AÇILMIŞTIR İlçemizde yapımı tamamlanan Kozaklı Meslek Yüksek Okulumuz 2016/2017 öğretim yılında kapılarını öğrencilere açıyor. Kozaklı Belediye Başkanı Sayın Celalettin GÜVEN, ‘’Kozaklı Meslek Yüksek Okulunun il&cced ... Haberin Devamı..

  • VALİ CEYLAN’DAN KOZAKLI’YA VEDA ZİYARETİ Son Valiler Kararnamesi ile Tekirdağ Valiliğine atanan Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN, Belediye Başkanlığımıza veda ziyaretinde bulundu. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Vali CEYLAN Kozaklı’nın Sağlık Turizminde marka bir ilçe olacağını belirterek ... Haberin Devamı..

  • Kozaklı Yeni Merkez camii inşaatı yapım çalışmaları başlamıştır. 2000 kişi kapasiteli, iki minare ve iki şerefeli olarak planlanan camii inşa edilecektir. Kozaklı halkımıza hayırlı uğurlu olsun. ... Haberin Devamı..

  • BAŞKAN GÜVEN’İN BERAT KANDİLİ MESAJI Kozaklı Belediye Başkanı Sayın Celalettin Güven Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.    Başkan Güven mesajında; Berat'ın tövbe, yenilenme ve yaradılış gayesine yönelme günü olduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam ... Haberin Devamı..

  • BAŞKAN GÜVEN’DEN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI Kozaklı Belediye Başkanı Sayın Celalettin Güven, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.   Kutlama mesajında, Türkiye Cumhuriyeti’nin; 19 Mayıs 1919’da başlayan, Yüce Mill ... Haberin Devamı..

  •