GÜNCEL HABERLER
  • Kozaklı’nın en büyük sorunlarından biri de ısınma problemleri, abone ücreti ve yeni abonelerin olmamasıydı.   Göreve geldiğimizde abone ücreti 1000 Euro iken bu fiyatı 2.300 TL’ye indirdik.   Eskiyen ve çürüyen borular nedeniyle ısınmayan bölgelerin hatları değişti ... Haberin Devamı..

  • 1989 yılında kurulan S.S. Aksan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi tarafından yapılan iş yerlerinin tapularını hak sahiplerine teslim ettik. 1978 yılında kurulan Kozaklı Meslek Lisesi karşısındaki 43.700 m²’lik Yapı Kooperatifi’ni tek tapu haline getirilerek Kozaklı Belediyesi’ne devrini yaptık. ... Haberin Devamı..

  • Kozaklı’nın geleceğini belirleyen doğal sıcak suyun korunması için Kozaklı Belediyesi, Nevşehir Valiliği ve KOZTEB ile yapılan çalışmalar tamamlandı. İhale bedeli 11.000.000 (ONBİR milyon) Türk Lirası olarak belirlendi. Yapılan projeyle sıcak sular havuzda toplanarak Kozaklı’da bulunan otel, motel, ... Haberin Devamı..

  • İlçemizde yeşil alanların oluşturulması için büyük gayret ediyoruz. 5 yılda toplam 100.000 ağaç diktik.   Göreve başladığımız 2014-2015 yılında 40.000 ağaç dikimi gerçekleştirdik.   2016 yılında 5500 adet meyve fidanı ağacı ve 15.000 ağacın dikimini gerçekle ... Haberin Devamı..

  • Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için araç ağımızı genişleterek kiralık araçlara son verdik. Bu bağlamda; 1 adet makam aracı, 1 adet otobüs, 1 adet pikap, 1 adet kepçe, 1 adet traktör, 1 adet çöp toplama aracı, 1 adet cenaze taşıma aracı ve 1 adet yol süpürme aracı aldık. ... Haberin Devamı..

  • Yeşil Park Evleri’nin 1. Etabı olan A-B-C-D bloklarının olumsuzlukları, göreve geldiğimizde büyük sorun teşkil ediyordu. Yeşil Park Evleri’nin 2. Etap evleriyse ısı, arsa satış, kar paylaşımı şeklinde yapılmıştı. Kozaklı Belediyesi olarak yarım kalan konutların elektrik, jeotermal ısı ve çevre d ... Haberin Devamı..

  • Bölgemizde özellikle kış mevsimlerinde yağışların az olması sebebiyle mevcut kuyularımızdan alınan su miktarlarında büyük düşüş oluşmuştu.   İlçemize 22 kilometre uzaklıktaki Akpınar köyü ve Kelt mevkiindengelen suların debilerinin azalması nedeniyle deiçme suyu yetersiz hal ... Haberin Devamı..

  •