GÜNCEL HABERLER
  • AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, "Kozaklı yatırımlarımız 40 milyonu geçti" dedi.   AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, Kozaklı Fizik Tedavi hastanesi ek yatak ünitesi açılışında yaptığı konuşmasında;" 2014 yılından bu güne Kozaklı ilçemiz i ... Haberin Devamı..

  • Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ek Hizmet Binası 03 Temmuz 2017 tarihinde saat 14:00’te Sayın Valimiz, Sayın Milletvekillerimiz, Sayın Kaymakamımız ve Sayın Belediye Başkanımız Celalettin GÜVEN’in katılımlarıyla hizmete açılıyor. 120 yatak kapasiteli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 50 yatak kapa ... Haberin Devamı..

  • Kozaklı Belediyesi adına yapılan Sosyal Konutlar, Eğitimciler Sitesi, Seksen evler mahallesindeki bloklar, Yeşil Park 1.etap evleri A-B-C-D blokları ve son olarak 2+1 evler tamamlanmış ve ev sahiplerine teslim edilmiştir.3+1 evler’in inşaatı devam etmektedir.   Yeşilpark 2.etap evleri ise 23-25 Eylül 2013 tarihinde ihale e ... Haberin Devamı..

  • Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Başkan Güven, bütün hemşehrilerinin ve İslâm âleminin Ramazan Bayramını kutladı. Vatandaşların bayramını en içten dileklerle kutladığını belirten Başkan Güven, "Bayramlar, dini ve mill ... Haberin Devamı..

  • Ülkemizin ve tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, bin aydan daha hayırlı olan bu gecenin; ilçemiz başta olmak üzere tüm dünyada sevgi ve barışın tesis edilmesine vesile olmasını niyaz ediyorum. Celalettin GÜVEN Belediye Başkanı ... Haberin Devamı..

  • İlçemizde yapımı devam etmekte olan Kozaklı Hükümet Konağı, Kozaklı Merkez Camii ve Çöp Aktarma İstasyonu inşaatlarının başlamasıyla birlikte çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor.   Belediye Başkanımız Celalettin GÜVEN bu hizmetlerin hayırlı olması, kazasız belasız en kısa ... Haberin Devamı..

  • Başkan Güven’in Berat Kandili Mesajı Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven  Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı, Belediye Başkanı Güven  Berat Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında,”Tüm İslam alemi olarak, Ramazan ayının müjdecisi olan Berat Kandiline kavuşmanın ... Haberin Devamı..

  •